Lipsko – Düsseldorf – 17.06.2020 20:30

Lipsko přivítá ve středu ve 20:30 v rámci 32. kola Bundesligy v Red Bull Areně Düsseldorf. Oba týmy dělí v tabulce třináct příček, domácí jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté drží šestnáctou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Lipska 0:3. Lipsku se v posledním ligovém kole proti Hoffenheimu dařilo a bralo plný počet bodů. Hostující Düsseldorf naopak ztratil všechny body s Dortmundem. Nejlepším střelcem Lipska je Timo Werner s pětadvaceti brankami. V týmu hostů z Düsseldorfu je nejlepším zakončovatelem Rouwen Hennings se čtrnácti góly. Hostující Düsseldorf na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen dva zápasy, domácí Lipsko na svém stadionu v této sezóně vyhrálo sedm zápasů. Düsseldorf není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Lipsko ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,4 branky na zápas. Domácí Lipsko v tomto ročníku odehrálo jen tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Düsseldorfu odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,0 branky na zápas. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz