Lorient – Montpelliere – 29.11.2020 15:00

Lorient přivítá v neděli v 15:00 v rámci dohrávky 12. kola Francouzské Ligue 1 na Stade du Moustoir Montpelliere. V tomto utkání se střetne osmnáctý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok dvanáct bodů. V posledním ligovém kole hráči Lorient prohráli s Lille, jde již o jejich druhou prohru v řadě, naopak hosté z Montpelliere vyhráli se Strasbourgem a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu Lorient vsítil Yoane Wissa, v barvách Montpelliere dal nejvíc branek Andy Delort. Hráči Lorient v této sezóně vyhráli jeden z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Montpelliere na venkovních hřištích vyhráli dva z pěti zápasů. Lorient není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,2 góly na zápas. Také Montpelliere na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,4 branky na utkání. Domácí Lorient v tomto ročníku odehrál ovšem pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Montpelliere odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně třech výher. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz