Marseille Ol. – Strasbourg 20.10.2019 21:00

Další, v pořadí již 10. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Olympikem a Strasbourgem, které se odehraje v neděli od 21:00 na Stade Vélodrome. Domácí tým Olympiku je aktuálně se třinácti body na deváté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o osm příček níž na sedmnácté pozici, když získali devět bodů. V posledním ligovém kole hráči Olympiku prohráli s Amiens, stejně tak hosté ze Strasbourgu prohráli s Dijonem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Olympik Darío Benedetto s pěti góly a za Strasbourg Adrien Thomasson, který se trefil dvakrát. Hráči Olympiku v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hosté ze Strasbourgu venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už čtyři zápasy. Olympik Marseille není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,8 góly na zápas. Také Strasbourg na venkovních hřištích není obávaným týmem, respektive venku ještě neskóroval. Olympik Marseille z devíti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Strasbourg neskóroval v pěti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Olympiku se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté ze Strasbourgu zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz