Metz – Brest – 29.11.2020 15:00

Dohrávka odloženého zápasu dvanáctého kola Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Metz a Brestem, které se odehraje v neděli od 15:00 na Stade Municipal Saint–Symphorien. Domácí tým Metz je aktuálně se šestnácti body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky níž na třinácté pozici, když získali patnáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stade Francis–Le Blé a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Brestu 2:0. Metz v minulém ligovém kole hrálo proti Nantes a ztratilo remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub z Brestu získal se Saint Etienne tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Metz Ibrahima Niane se šesti góly a za Brest Romain Faivre, který se trefil třikrát. Hráči Metz v této sezóně vyhráli tři z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Brestu na venkovních hřištích vyhráli jeden z pěti zápasů. Metz v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,6 branky na zápas, Brest zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,2 zásahu. Domácí Metz v tomto ročníku odehrálo tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Brestu odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Brestu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,8 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí v posledních dvou zápasech v řadě remizovali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz