Metz – Dijon – 08.11.2020 15:00

Metz přivítá v neděli v 15:00 v rámci 10. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Municipal Saint–Symphorien Dijon. Oba týmy dělí v tabulce třináct příček, domácí jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté jsou v ligové tabulce poslední. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 2:2 dělbou bodů. V minulém kole hostující tým z Dijonu ztratil remízou dva body s Lorient. Naopak domácí Metz vyhrálo s Nimes, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Metz Ibrahima Niane se šesti góly a za Dijon Aurelien Scheidler, který se trefil jedenkrát. Hráči Metz v této sezóně vyhráli tři ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Dijonu venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už čtyři zápasy. Metz je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 1,8 góly na zápas. Oproti tomu Dijon není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,2 branky na utkání. Domácí Metz v tomto ročníku odehrálo tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Dijonu odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Dijonu není příliš pevná, průměrně obdržela 2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,8 gólu na zápas. Domácí tým Metz vyhrál v posledních dvou zápasech. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 13 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz