Metz – Lorient – 04.10.2020 15:00

Další, v pořadí již 6. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Metz a Lorient, které se odehraje v neděli od 15:00 na Stade Municipal Saint–Symphorien. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na sedmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestnáctou příčku. Metz se v posledním ligovém kole proti Olympiku ne úplně dařilo, když ztratilo remízou dva body. Hostující Lorient také remizoval a přišel o dva body s Lyonem. Snajperem v týmu Metz je Ibrahima Niane, který dal tři góly, za Lorient se třikrát prosadil Yoane Wissa. Hráči Metz v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Lorient na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. Lorient není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Metz má na domácím hřišti stejný brankový průměr 1 branky na zápas. Metz z pěti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelilo žádný gól, Lorient neskóroval v jednom zápase. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas. Oběma týmům se v koncovce v úvodu sezóny příliš nedaří, dá se předpokládat, že nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz