Metz – Saint Etienne – 02.02.2020 17:00

Metz přivítá v neděli v 17:00 v rámci 22. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Municipal Saint-Symphorien Saint Etienne. V tomto utkání se střetne šestnáctý s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pět bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Metz 0:1. Metz v minulém ligovém kole hrálo proti Reimsu a získalo maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. I klub ze Saint Etienne získal s Nimes tři body. Snajperem v týmu Metz je Habib Diallo, který dal jedenáct gólů, za Saint Etienne se sedmkrát prosadil Denis Bouanga. Hráči Metz v této sezóně vyhráli tři z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Saint Etienne na venkovních hřištích vyhráli čtyři z deseti zápasů. Saint Etienne není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Metz ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Domácí Metz v tomto ročníku odehrálo sedm zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Saint Etienne odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Saint Etienne, kteří mají v tabulce náskok 5 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz