Toulouse – Lille 19.10.2019 20:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 10. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:00 hostí Toulouse tým Lille. V tomto utkání se střetne osmnáctý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok šest bodů. V minulém kole hostující tým z Lille ztratil remízou dva body s Nimes, což je již druhá remíza v řadě. Naopak domácí Toulouse prohrálo s Bordeaux. Nejlepším střelcem Toulouse je Efthimios Koulouris se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Lille je nejlepším zakončovatelem Victor Osimhen se sedmi góly. Hostující Lille na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrálo žádný zápas, domácí Toulouse na svém stadionu v této sezóně vyhrálo dva zápasy. Toulouse není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1 gól na zápas. Také Lille na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,5 branky na utkání. Domácí Toulouse v tomto ročníku odehrálo tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Lille odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas. Hosté se v posledních dvou zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita budou plnit hosté z Lille.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz