Montpelliere – Nimes – 04.10.2020 13:00

Další, v pořadí již 6. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Montpelliere a Nimes, které se odehraje v neděli od 13:00 na Stade de la Mosson. Domácí tým Montpelliere je aktuálně s deseti body na třetí pozici v ligové tabulce, hosté jsou o jedenáct příček níž na čtrnácté pozici, když získali pět bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Montpelliere, skončil zápas výhrou domácího Montpelliere 1:0. V minulém kole hostující tým z Nimes ztratil remízou dva body s Lensem, což je již druhá remíza v řadě. Stejně tak domácí Montpelliere remizovalo s Dijonem. Snajperem v týmu Montpelliere je Téji Savanier, který dal tři góly, za Nimes se třikrát prosadil Zinedine Ferhat. Hráči Montpelliere v této sezóně vyhráli tři ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Nimes na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. Nimes není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,5 branek na venkovní zápas, Montpelliere ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 3 branky na zápas. Montpelliere z pěti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšlo střelecky naprázdno, Nimes neskórovalo v jednom zápase. Defenziva hostujícího Nimes není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Hostující Nimes v posledních dvou zápasech v řadě remizovalo. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz