Mouscron-Péruwelz – Waasland – 07.03.2020 20:00

1. belgická liga má na programu 29. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:00 hostí Mouscron-Péruwelz tým Waaslandu. V tomto utkání se střetne jedenáctý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok třináct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu Freethiel a utkání skončilo remízou 1:1. Mouscron-Péruwelz se v posledním ligovém kole proti Eupenu nedařilo, když ztratilo tři body, jde již o jejich druhou prohru v řadě. Hostující Waasland také ztratil všechny body s Anderlechtem Brusel, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o šestou prohru v řadě. Nejlepším střelcem Mouscron-Péruwelz je Stipe Perica se sedmi brankami. V týmu hostů z Waaslandu je nejlepším zakončovatelem Tuur Dierckx se čtyřmi góly. Hráči Mouscron-Péruwelz v této sezóně vyhráli pět ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Waaslandu na venkovních hřištích vyhráli dva ze čtrnácti zápasů. Waasland není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,6 branek na venkovní zápas, Mouscron-Péruwelz ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Domácí Mouscron-Péruwelz v tomto ročníku odehrálo šest zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Waaslandu odehrál dvanáct zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Waaslandu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Hostující Waasland má nelichotivou sérii šesti porážek v řadě. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Domácí Mouscron-Péruwelz má na domácím hřišti průměr 1,5 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,6 branky na venkovní zápas, Mouscron-Péruwelz v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz