Nantes – Brest – 18.10.2020 15:00

Další, v pořadí již 7. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Nantes a Brestem, které se odehraje v neděli od 15:00 na Stade de la Beaujoire. V tomto utkání se střetne šestnáctý s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyři body. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. V minulém kole hostující tým z Brestu získal maximum bodů s Monacem. Naopak domácí Nantes prohrálo s Nice, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Nantes je Imran Louza, který dal dva góly, za Brest se dvakrát prosadil Romain Faivre. Hráči Nantes v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hosté z Brestu venku uhráli jednu výhru ze tří zápasů. Brest není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,3 branek na venkovní zápas, Nantes ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2 branky na zápas. Domácí Nantes v tomto ročníku odehrálo dva zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Brestu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Brestu není příliš pevná, průměrně obdržela 2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Hosté inkasovali v minulých zápasech průměrně 2 branky a Nantes je doma produktivní, hosté z Brestu neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz