Neapol – AC Milán – 22.11.2020 20:45

V neděli se odehraje 8. kolo Italské Serie A, ve kterém se ve 20:45 spolu střetnou ve šlágru kola AC Milán a Neapol. V tomto utkání se střetne třetí s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. Minulé měření sil na Stadio San Paolo skončilo remízou 2:2. Neapoli se v posledním ligovém kole proti Bologně dařilo a brala plný počet bodů. Hostující AC Milán naopak remizoval a přišel o dva body s Veronou. Nejvíc branek v dresu Neapole vsítil Hirving Lozano, v barvách Milána dal nejvíc branek Zlatan Ibrahimovic. Hráči Neapole v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Milána na venkovních hřištích vyhráli tři ze tří zápasů. Neapol v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 3,3 branky na zápas, AC Milán zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 2 zásahy. Neapol ze sedmi zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelila žádný gól, AC Milán neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Defenziva hostujícího Milána je pevná, průměrně obdržela 1 branku na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Domácím se na domácím stadionu v této sezóně v koncovce daří, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz