Nice – Nantes – 03.10.2020 21:00

Další, v pořadí již 6. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Nice a Nantes, které se odehraje v sobotu od 21:00 na Allianz Riviera. Domácí tým Nice je aktuálně se sedmi body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o pět příček níž na patnácté pozici, když získali pět bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stade de la Beaujoire a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Nantes 1:0. Nice v minulém ligovém kole hrálo proti Bordeaux a ztratilo remízou dva body. Oproti tomu klub z Nantes vyšel z posledního utkání proti Lille naprázdno. Nejlepšími zakončovateli jsou za Nice Amine Gouiri se dvěma góly a za Nantes Andrei Girotto, který se trefil jedenkrát. Hráči Nice v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hosté z Nantes venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už tři zápasy. Nice není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1 gól na zápas. Také Nantes na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,3 branky na utkání. Nice z pěti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Nantes neskórovalo také ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Produktivita obou týmů není v úvodu sezóny příliš vysoká, pravděpodobně nepadnou více než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz