Nimes – Angers – 08.11.2020 15:00

Další, v pořadí již 10. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Nimes a Angers, které se odehraje v neděli od 15:00 na Stade des Costières. Svěřenci domácího trenéra Jérôma Arpinona jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují jedenáctou pozici. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Nimes a zápas ovládli domácí z Nimes 1:0. V posledním ligovém kole hráči Nimes prohráli s Metz, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už třetí prohra za sebou, stejně tak hosté z Angers prohráli s Nice. Nejlepším střelcem Nimes je Zinedine Ferhat se třemi brankami. V týmu hostů z Angers je nejlepším zakončovatelem Ismaël Traoré se třemi góly. Hostující Angers na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli dva zápasy, domácí Nimes na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jeden zápas. Nimes není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1,4 góly na zápas. Také Angers na venkovních hřištích nejsou obávaným týmem, jejich brankový průměr je 1,2 branky na utkání. Nimes z devíti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Angers neskórovali ve dvou zápasech. Defenziva hostujících Angers není příliš pevná, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili už tři prohry v řadě. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Angers, kteří mají v tabulce náskok 5 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz