Nimes – Dijon – 23.12.2020 19:00

Ve středu se odehraje 17. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 19:00 spolu střetnou Dijon a Nimes. Domácí tým Nimes je aktuálně s dvanácti body na osmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na posledním místě, když získali devět bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Nimes, skončilo výhrou domácích 2:0. Nimes se v posledním ligovém kole proti Saint Etienne ne úplně dařilo, když ztratilo remízou dva body. Hostující Dijon naopak ztratil všechny body s Monacem a byla to již druhá prohra v řadě. Nejvíc branek v dresu Nimes vsítil Zinedine Ferhat, v barvách Dijonu dal nejvíc branek Mama Samba Balde. Hráči Nimes v této sezóně vyhráli jeden z osmi domácích zápasů. Hosté z Dijonu venku uhráli jednu výhru ze sedmi zápasů. V této ligové sezóně domácí Nimes vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Dijonu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,9 branky. Domácí Nimes v tomto ročníku odehrálo ovšem osm zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Dijonu odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hostující Dijon má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Nimes se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Dijonu zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz