Nimes – Monaco – 01.02.2020 20:00

Ve dvaadvacátém kole Francouzské Ligue 1 se spolu v sobotu na Stade des Costières od 20:00 utkají Nimes a Monaco. V tomto utkání se střetne devatenáctý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtrnáct bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 2:2. V minulém kole hostující tým z Monaca ztratil všechny body se Strasbourgem a byla to již druhá prohra v řadě. Stejně tak domácí Nimes prohrálo se Saint Etienne, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepším střelcem Nimes je Renaud Ripart se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Monaca je nejlepším zakončovatelem Wissam Ben Yedder se čtrnácti góly. Hráči Nimes v této sezóně vyhráli tři z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Monaca na venkovních hřištích vyhráli dva z deseti zápasů. Nimes v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 0,9 branky na zápas, Monaco zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Nimes z jednadvaceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelilo žádný gól, Monaco naopak neskórovalo jen v pěti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Oba týmy nejsou příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz