Olomouc – Plzeň – 04.10.2020 15:30

Další, v pořadí již 6. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Olomoucí a Plzní, které se odehraje v neděli od 15:30 na Andrově stadionu. Svěřenci domácího trenéra Radoslava Látala jsou aktuálně na čtvrtém místě ligové tabulky, hosté okupují třetí pozici. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Olomouce a zápas ovládli hosté z Plzně 0:1. Olomouc v minulém ligovém kole hrála proti Zlínu a získala maximum bodů za výhru, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. I klub z Plzně získal s Brnem tři body a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Olomouc David Houska se dvěma góly a za Plzeň Jean–David Beauguel, který se trefil čtyřikrát. Hostující Viktoriáni na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli jeden zápas, domácí Olomouc na svém stadionu v této sezóně vyhrála dva zápasy. Plzeň je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 2,5 branek na venkovní zápas, Olomouc má na domácím hřišti nižší brankový průměr 2 branky na zápas. Olomouc z pěti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelila žádný gól, Plzeň neodehrála zápas, kde by nevstřelila alespoň jeden gól. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední tři zápasy v řadě. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve třech po sobě jdoucích utkáních. Jak Olomouc, tak i Plzeň jsou v úvodu sezóny střelecky produktivní, náš tip je, že oba týmy skórují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz