Olympik Marseille – Bordeaux – 17.10.2020 21:00

Další, v pořadí již 7. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Olympikem a Bordeaux, které se odehraje v sobotu od 21:00 na Stade Vélodrome. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté drží devátou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Nouveau Stade de Bordeaux a utkání skončilo remízou 0:0. V posledním ligovém kole hráči Olympiku remizovali s Lyonem, stejným výsledkem skončila pro domácí i předchozí tři utkání, naopak hosté z Bordeaux vyhráli s Dijonem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Olympik Florian Thauvin se dvěma góly a za Bordeaux Toma Basic, který se trefil také dvakrát. Hráči Olympiku v této sezóně nevyhráli žádný ze tří domácích zápasů. Hosté z Bordeaux venku uhráli jednu výhru ze dvou zápasů. V této ligové sezóně domácí Olympik Marseille vstřelil na domácím hřišti průměrně 0,7 góly v jednom zápase. Hosté z Bordeaux na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,5 branky. Olympik Marseille ze šesti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Bordeaux neskórovalo ve třech zápasech. Defenziva hostujícího Bordeaux je pevná, průměrně obdržela 0,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Domácí tým Olympiku remizoval v posledních třech zápasech. Domácí Olympik Marseille má na svém stadionu průměr 0,7 vstřelené branky na utkání, hosté mají lepší průměr 1,5 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz