Olympik Marseille – Nantes – 28.11.2020 17:00

Olympik Marseille přivítá v sobotu v 17:00 v rámci dohrávky 12. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Vélodrome Nantes. V tomto utkání se střetne šestý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pět bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Olympiku, skončilo výhrou hostů z Nantes 1:3. V minulém kole hostující tým z Nantes ztratil remízou dva body s Lensem, což je již druhá remíza v řadě. Naopak domácí Olympik Marseille vyhrál se Strasbourgem, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Snajperem v týmu Olympiku je Florian Thauvin, který dal tři góly, za Nantes se třikrát prosadil Ludovic Blas. Hráči Olympiku v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Nantes na venkovních hřištích vyhráli jeden ze šesti zápasů. Olympik Marseille není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,2 góly na zápas. Také Nantes na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Olympik Marseille z devíti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Nantes neskórovalo ve třech zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Hostující Nantes v posledních dvou zápasech v řadě remizovalo. Domácí mají formu a v posledních třech zápasech vyhráli. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz