Oostende – Gent – 06.12.2020 20:45

V neděli nás čeká 15. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Oostende a Gent. V tomto utkání se střetne třináctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů. Minulé měření sil ve Versluys Areně ovládli domácí hráči Oostende 2:1. Oostende se v posledním ligovém kole proti Kortrijku nedařilo, když ztratilo tři body, jde již o jejich druhou prohru v řadě. Hostující Gent také ztratil všechny body s Waregemem. Nejvíc branek v dresu Oostende vsítil Makhtar Gueye, v barvách Gentu dal nejvíc branek Roman Yaremchuk. Hráči Oostende v této sezóně vyhráli tři ze sedmi domácích zápasů. Hosté z Gentu venku uhráli tři výhry ze sedmi zápasů. Oostende je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 2 góly na zápas. Oproti tomu Gent není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,4 branky na utkání. Oostende ze čtrnácti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Gent neskóroval ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Gentu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Domácí tým Oostende prohrál v posledních dvou zápasech. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz