Opava – Teplice – 03.10.2020 16:30

V sobotu nás čeká 6. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Opava a Teplice. Svěřenci domácího trenéra Radoslava Kováče jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují jedenáctou pozici. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stínadlech a utkání skončilo remízou 2:2. V minulém kole hostující tepličtí hráči získali maximum bodů s Ostravou. Naopak domácí Opava prohrála s Jabloncem. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Opavy je Matěj Helešic, který dal jeden gól, za Teplice se jedenkrát prosadil Evgeny Nazarov. Hostující Teplice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály jeden zápas, domácí Opava na svém stadionu v této sezóně nevyhrála žádný zápas. Teplice nejsou příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelily hostitelům 1,7 branek na venkovní zápas, Opava má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,5 branky na zápas. Opava z pěti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelila žádný gól, Teplice neskórovaly také v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2,2 branky na zápas. Domácí mají na svém hřišti průměr 0,5 vstřelené góly na utkání, hosté mají vyšší průměr 1,7 branky na zápas venku, hosté z Teplic v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz