Ostrava – Slavia Praha – 04.10.2020 18:00

V neděli nás čeká 6. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Ostrava a Slavia. V tomto utkání se střetne dvanáctý s druhým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Ostravy, skončilo výhrou hostů ze Slavie 1:3. Ostravě se v posledním ligovém kole proti Teplicím nedařilo, když ztratila tři body. Hostující Slavia naopak získala maximum bodů se Slováckem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Ostravy je Dyjan Carlos De Azevedo, který dal dva góly, za Slavii se třikrát prosadil Stanislav Tecl. Hráči Ostravy v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Slavie na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. V této ligové sezóně domácí Ostrava vstřelila na domácím hřišti průměrně 2,5 góly v jednom zápase. Hosté ze Slavie na venkovních hřištích průměrně vstřelili 3,5 branky. Domácí Ostrava v tomto ročníku odehrála dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Slavie neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostující Slavie je pevná, průměrně obdržela 0,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz