Ostrava – Slovácko – 22.11.2020 14:00

1. česká fotbalová liga má na programu 8. kolo, ve kterém v neděli ve 14:00 hostí Ostrava tým Slovácka. Svěřenci domácího trenéra Luboše Kozla jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté okupují osmou pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Ostravy 0:1. V minulém kole hostující tým ze Slovácka získal maximum bodů s Příbramí. Stejně tak domácí Ostrava vyhrála s Příbramí. Nejlepším střelcem Ostravy je Tomáš Zajíc se třemi brankami. V týmu hostů ze Slovácka je nejlepším zakončovatelem Vlastimil Daníček se třemi góly. Hráči Ostravy v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Slovácka na venkovních hřištích vyhráli dva ze tří zápasů. Slovácko není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,3 branek na venkovní zápas, Ostrava ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,7 branky na zápas. Domácí Ostrava v tomto ročníku odehrála ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Slovácka také odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz