Paris SG – Angers – 02.10.2020 21:00

Další, v pořadí již 6. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi PSG a Angers, které se odehraje v pátek od 21:00 na Parc des Princes. Domácí tým Paris SG je aktuálně s devíti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na osmé pozici, když získali devět bodů. Minulé měření sil na Parc des Princes ovládli domácí hráči Paris SG 4:0. Paris SG v minulém ligovém kole hrálo proti Reimsu a získalo maximum bodů za výhru, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. I klub z Angers získal s Brestem tři body. Nejlepším střelcem Paris SG je Mauro Icardi se dvěma brankami. V týmu hostů z Angers je nejlepším zakončovatelem Ismaël Traoré se dvěma góly. PSG v této sezóně vyhrálo jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Angers na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. Paris SG v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 0,5 branky na zápas, Angers zaznamenali na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Paris SG z pěti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Angers neskórovali v jednom zápase. Defenziva hostujících Angers není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,4 gólu na zápas. Domácí tým Paris SG vyhrál v posledních třech zápasech. Oba týmy nejsou v úvodu sezóny příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz