Plzeň – Liberec – 08.07.2020 18:00

Ve středu nás čeká páté kolo nadstavbové části skupiny o titul 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Plzeň a Liberec. V tomto utkání se střetne druhý se čtvrtým týmem tabulky nadstavbové části o titul, domácí mají v tabulce náskok dvaadvacet bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Plzně a zápas ovládli domácí z Plzně 4:1. V posledním ligovém kole plzeňští hráči remizovali s Ostravou, naopak hosté z Liberce prohráli se Slavií. Snajperem v týmu Plzně je Michal Krmenčík, který dal deset gólů, za Liberec se devětkrát prosadil Roman Potočný. Viktoriáni v této sezóně vyhráli čtrnáct ze sedmnácti domácích zápasů. Hostující hráči Liberce na venkovních hřištích vyhráli šest ze sedmnácti zápasů. Plzeň je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2,5 góly na zápas. Oproti tomu Liberec není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,1 branky na utkání. Plzeň ze čtyřiatřiceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelila žádný gól, Liberec neskóroval také v šesti zápasech. Defenziva hostujícího Liberce není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,7 gólu na zápas. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,5 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz