Rennes – Nantes – 31.01.2020 20:45

Ve dvaadvacátém kole Francouzské Ligue 1 se spolu v pátek v Roazhon Parku od 20:45 utkají Rennes a Nantes. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté drží šestou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Nantes 1:0. V minulém kole hostující tým z Nantes ztratil všechny body s Bordeaux. Naopak domácí Rennes remizovalo s Nice. Nejlepšími zakončovateli jsou za Rennes M’Baye Niang s osmi góly a za Nantes Ludovic Blas, který se trefil pětkrát. Hostující Nantes na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jen čtyři zápasy, domácí Rennes na svém stadionu v této sezóně vyhrálo šest zápasů. Rennes není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1,5 góly na zápas. Také Nantes na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,9 branky na utkání. Rennes z jednadvaceti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Nantes neskórovalo v šesti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas. Domácí Rennes má na svém stadionu průměr 1,5 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,9 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz