Sampdorie – AC Milán – 06.12.2020 20:45

Sampdorie přivítá v neděli ve 20:45 v rámci 10. kola Italské Serie A na Stadio Luigi Ferraris AC Milán. Oba týmy dělí v tabulce deset příček, domácí jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté ligové tabulce vévodí. Minulé měření sil na Stadio Luigi Ferraris vyhráli hosté z Milána 1:4. V minulém kole hostující milánští hráči získali maximum bodů s Fiorentinou, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Sampdorie remizovala s FC Turínem. Nejlepším střelcem Sampdorie je Fabio Quagliarella s pěti brankami. V týmu hostů z Milána je nejlepším zakončovatelem Zlatan Ibrahimovic s deseti góly. Hráči Sampdorie v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Milána venku uhráli čtyři výhry ze čtyř zápasů. Sampdorie v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,8 branky na zápas, AC Milán zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 2,2 zásahu. Sampdorie z devíti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelila žádný gól, AC Milán neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz