Sampdorie – Neapol – 03.02.2020 20:45

Další, v pořadí již 22. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Sampdorií a Neapolí, které se odehraje v pondělí od 20:45 na Stadio Luigi Ferraris. Oba týmy dělí v tabulce šest příček, domácí jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté drží desátou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Neapole 2:0. Sampdorii se v posledním ligovém kole proti Sassuolu ne úplně dařilo, když ztratila remízou dva body. Hostující Neapol naopak získala maximum bodů s Juventusem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Sampdorii Fabio Quagliarella s pěti góly a za Neapoli Arkadiusz Milik, který se trefil sedmkrát. Hráči Sampdorie v této sezóně vyhráli tři z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Neapole na venkovních hřištích vyhráli tři z deseti zápasů. Sampdorie není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 1 gól na zápas. Naopak Neapol je na zápasech venku postrachem, její brankový průměr je 1,7 branky na utkání. Domácí Sampdorie v tomto ročníku odehrála osm zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Neapole odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Neapole není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí Sampdorie má na svém stadionu průměr 1 vstřelenou branku na utkání, hosté mají lepší průměr 1,7 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz