Slovácko – Pardubice – 02.10.2020 19:00

1. česká fotbalová liga má na programu 6. kolo, ve kterém v pátek v 19:00 hostí Slovácko tým Pardubic. Svěřenci domácího trenéra Martina Svědíka jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté okupují sedmou pozici. Slovácku se v posledním ligovém kole proti Slavii nedařilo, když ztratilo tři body. Hostující Pardubice naopak získaly maximum bodů s Libercem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Slovácko Jan Navrátil s jedním gólem a za Pardubice Emil Tischler, který se trefil dvakrát. Hráči Slovácka v této sezóně nevyhráli žádný z jednoho domácího zápasu. Hosté z Pardubic venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen dva zápasy. Pardubice nejsou příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když venku ještě neskórovaly. Slovácko ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1 branky na zápas. Slovácko ze čtyř zápasů v této sezóně v jednom nevstřelilo žádný gól, Pardubice neskórovaly ve dvou zápasech. Defenziva hostujících Pardubic je pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Slovácku se na domácím hřišti nedaří a Pardubice zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz