Sparta Praha – České Budějovice – 22.11.2020 18:30

V neděli nás čeká 8. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Sparta a České Budějovice. V tomto utkání se střetne druhý se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok patnáct bodů. Minulé měření sil v Generali Aréně skončilo remízou 3:3. Sparta v minulém ligovém kole hrála proti Plzni a ztratila všechny body. I klub z Českých Budějovic vyšel z posledního utkání proti Zlínu naprázdno. Nejvíc branek v dresu Sparty vsítil Lukáš Juliš, v barvách Českých Budějovic dal nejvíc branek Pavel Šulc. Hráči Sparty v této sezóně vyhráli tři ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Českých Budějovic na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už tři pokusy. Sparta je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2,7 góly na zápas. Oproti tomu České Budějovice nejsou venku nijak produktivním týmem, jejich brankový průměr je 1,3 branky na utkání. Sparta ze sedmi zápasů v této sezóně ze žádného nevyšla střelecky naprázdno, České Budějovice neskórovaly ve třech zápasech. Defenziva hostujících Českých Budějovic není příliš pevná, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Sparta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz