Sparta Rotterdam – Emmen – 04.12.2020 20:00

Další, v pořadí již 11. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Spartou Rotterdam a Emmenem, které se odehraje v pátek od 20:00 na Stadionu Het Kasteel. V tomto utkání se střetne desátý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šest bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Sparty Rotterdam a zápas ovládli domácí ze Sparty Rotterdam 5:1. Spartě Rotterdam se v posledním ligovém kole proti PSV Eindhoven nedařilo, když ztratila tři body. Hostující Emmen také ztratil všechny body s Ajaxem Amsterdam, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o pátou prohru v řadě. Snajperem v týmu Sparty Rotterdam je Lennart Thy, který dal šest gólů, za Emmen se pětkrát prosadil Michael de Leeuw. Hostující Emmen na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Sparta Rotterdam na svém stadionu v této sezóně vyhrála jeden zápas. V této ligové sezóně domácí Sparta Rotterdam vstřelila na domácím hřišti průměrně 2,4 góly v jednom zápase. Hosté z Emmenu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,6 branky. Sparta Rotterdam z deseti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelila žádný gól, Emmen neskóroval ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,7 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně pěti proher. Spartě Rotterdam se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Emmenu zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz