Spezia – Janov – 23.12.2020 20:45

Další, v pořadí již 14. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Speziou a Janovem, které se odehraje ve středu od 20:45 na Stadio Alberto Picco. V tomto utkání se střetne sedmnáctý s devatenáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtyři body. V minulém kole hostující janovští hráči ztratili všechny body s Beneventem. Stejně tak domácí Spezia prohrála s Interem. Nejlepším střelcem Speziy je M’Bala Nzola se šesti brankami. V týmu hostů z Janova je nejlepším zakončovatelem Mattia Destro se třemi góly. Hráči Speziy v této sezóně nevyhráli žádný ze šesti domácích zápasů. Hostující hráči Janova na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už šest pokusů. Janov není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,3 branek na venkovní zápas, Spezia ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Domácí Spezia v tomto ročníku odehrála jen dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Janova odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas. Domácí Spezia na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz