Spezia – Lazio Řím – 05.12.2020 15:00

V sobotu nás čeká 10. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Spezia a Lazio Řím. Domácí tým Speziy je aktuálně s deseti body na čtrnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o pět příček výš na deváté pozici, když získali čtrnáct bodů. V posledním ligovém kole hráči Speziy remizovali s Cagliari, jde již o druhou remízu v řadě, naopak hosté z Lazia Řím prohráli s Udinese. Nejvíc branek v dresu Speziy vsítil Andrej Galabinov, v barvách Lazia Řím dal nejvíc branek Ciro Immobile. Hostující Lazio Řím na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo tři zápasy, domácí Spezia na svém stadionu v této sezóně nevyhrála žádný zápas. V této ligové sezóně domácí Spezia vstřelila na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Lazia Řím na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2 branky. Domácí Spezia v tomto ročníku odehrála dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Lazia Řím odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Lazia Řím není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,9 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii remíz. Hosté z Lazia Řím jsou v této sezóně v koncovce úspěšní a domácí obdrželi v domácím prostředí v průměru 1,9 branky, domácí opět neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz