Stuttgart – Bayern Mnichov – 28.11.2020 15:30

V sobotu se odehraje 9. kolo Bundesligy, ve kterém se v 15:30 spolu střetnou Bayern Mnichov a Stuttgart. Svěřenci domácího trenéra Pellegrina Matarazza jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté okupují první pozici. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Bayernu 4:1. V posledním ligovém kole stuttgartští hráči remizovali s Hoffenheimem, stejným výsledkem skončila pro domácí i předchozí čtyři utkání, stejně tak hosté z Bayernu remizovali s Brémami. Nejlepšími zakončovateli jsou za Stuttgart Sasa Kalajdzic se třemi góly a za Bayern Robert Lewandowski, který se trefil jedenáctkrát. VfB v této sezóně nevyhrálo žádný ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Bayernu na venkovních hřištích vyhráli tři ze čtyř zápasů. Bayern Mnichov je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,5 branek na venkovní zápas, Stuttgart má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Stuttgart z osmi zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Bayern Mnichov neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Domácím by se dalo se čtyřmi nerozhodnými výsledky přezdívat remízoví králové. Hosté mají na venkovních hřištích průměr 2,5 góly na zápas, i v tomto utkání vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz