Turín – AS Řím – 29.07.2020 21:45

Ve středu nás čeká 37. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají FC Turín a AS Řím. Svěřenci domácího trenéra Waltera Mazzarriho jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují pátou pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu FC Turína 0:2. FC Turínu se v posledním ligovém kole proti Spalu ne úplně dařilo, když ztratil remízou dva body, jde již o druhou remízu v řadě. Hostující AS Řím naopak získal maximum bodů s Fiorentinou, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Snajperem v týmu FC Turína je Andrea Belotti, který dal šestnáct gólů, za AS Řím se patnáctkrát prosadil Edin Džeko. Hráči FC Turína v této sezóně vyhráli sedm z osmnácti domácích zápasů. Hostující hráči AS Řím na venkovních hřištích vyhráli devět ze sedmnácti zápasů. FC Turín v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, AS Řím zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 2,1 zásahu. Domácí FC Turín v tomto ročníku odehrál deset zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým AS Řím odehrál pouze sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího AS Řím není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí v posledních dvou zápasech v řadě remizovali. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita budou plnit hosté z AS Řím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz