Turín – Lazio Řím – 30.06.2020 19:30

V úterý nás čeká 29. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají FC Turín a Lazio Řím. Oba týmy dělí v tabulce dvanáct příček, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží druhou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Lazia Řím 4:0. V minulém kole hostující tým z Lazia Řím získal maximum bodů s Fiorentinou. Naopak domácí FC Turín prohrál s Cagliari. Nejvíc branek v dresu FC Turína vsítil Andrea Belotti, v barvách Lazia Řím dal nejvíc branek Ciro Immobile. Hráči FC Turína v této sezóně vyhráli pět ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Lazia Řím venku uhráli osm výher ze třinácti zápasů. V této ligové sezóně domácí FC Turín vstřelil na domácím hřišti průměrně 0,9 góly v jednom zápase. Hosté z Lazia Řím na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,8 branky. Domácí FC Turín v tomto ročníku odehrál devět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Lazia Řím odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Lazia Řím je pevná, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz