Udinese – Janov – 22.11.2020 18:00

Italská Serie A má na programu 8. kolo, ve kterém v neděli v 18:00 hostí Udinese tým Janova. V tomto utkání se střetne devatenáctý s osmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhý jeden bod. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Udinese, skončilo remízou 2:2. Udinese se v posledním ligovém kole proti Sassuolu ne úplně dařilo, když ztratilo remízou dva body. Hostující Janov naopak ztratil všechny body s AS Řím a byla to již druhá prohra v řadě. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Udinese je Stefano Okaka Chuka, který dal dva góly, za Janov se dvakrát prosadil Marko Pjaca. Bianconeri v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Janova venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Udinese vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Janova na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,3 branky. Udinese ze sedmi zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Janov neskóroval ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,1 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Udinese se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Janova zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz