Union Berlín – Paderborn – 16.06.2020 20:30

Bundesliga má na programu 32. kolo, ve kterém v úterý ve 20:30 hostí Union Berlín tým Paderbornu. Domácí tým Unionu Berlín je aktuálně s pětatřiceti body na čtrnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky níž na posledním místě, když získali dvacet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v Benteler Areně a utkání skončilo remízou 1:1. Unionu Berlín se v posledním ligovém kole proti Kölnu dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Paderborn naopak ztratil všechny body s Brémami. Nejlepším střelcem Unionu Berlín je Sebastian Andersson s dvanácti brankami. V týmu hostů z Paderbornu je nejlepším zakončovatelem Streli Mamba s pěti góly. Hráči Unionu Berlín v této sezóně vyhráli šest z patnácti domácích zápasů. Hosté z Paderbornu venku uhráli dvě výhry z patnácti zápasů. Paderborn není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,9 branek na venkovní zápas, Union Berlín ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,3 branky na zápas. Union Berlín z jednatřiceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelil žádný gól, Paderborn neskóroval také v sedmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,2 branky na zápas. Domácí hráči Unionu Berlín mají v tabulce náskok 15 bodů a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz