Utrecht – Sparta Rotterdam – 08.03.2020 12:15

Nizozemská Eredivisie má na programu 26. kolo, ve kterém v neděli ve 12:15 hostí Utrecht tým Sparty Rotterdam. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté drží jedenáctou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Utrechtu 1:2. V minulém kole hostující tým ze Sparty Rotterdam získal maximum bodů s Emmenem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Utrecht prohrál s Waalwijkem. Nejvíc branek v dresu Utrechtu vsítil Gyrano Kerk, v barvách Sparty Rotterdam dal nejvíc branek Mohamed Rayhi. Hostující Sparta Rotterdam na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen dva zápasy, domácí Utrecht na svém stadionu v této sezóně vyhrál sedm zápasů. Utrecht je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,3 góly na zápas. Oproti tomu Sparta Rotterdam není venku nijak produktivním týmem, její brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Utrecht ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Sparta Rotterdam neskórovala v šesti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Domácí Utrecht má na svém stadionu průměr 2,3 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz