Utrecht – Twente Enschede – 24.10.2020 18:45

Nizozemská Eredivisie má na programu 6. kolo, ve kterém v sobotu v 18:45 hostí Utrecht tým Twente Enschede. Domácí tým Utrechtu je aktuálně se šesti body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky výš na páté pozici, když získali jedenáct bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Utrechtu, skončil zápas výhrou domácího Utrechtu 2:1. Utrecht v minulém ligovém kole hrál proti Groningenu a ztratil remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub z Twente Enschede získal s Willemem II Tilburg tři body. Nejvíc branek v dresu Utrechtu vsítil Gyrano Kerk, v barvách Twente Enschede dal nejvíc branek Danilo Pereira da Silva. Hráči Utrechtu v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hosté z Twente Enschede venku uhráli jednu výhru ze dvou zápasů. Utrecht v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2 branky na zápas, Twente Enschede zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně také 2 zásahy. Domácí Utrecht v tomto ročníku odehrál jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Twente Enschede neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,6 branky na zápas. Domácí tým Utrechtu remizoval v posledních dvou zápasech. Oběma týmům se v koncovce daří, dá předpokládat, že oba vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz