Utrecht – Waalwijk – 27.09.2020 14:30

Utrecht přivítá v neděli ve 14:30 v rámci 3. kola 1. nizozemské ligy na Stadionu Galgenwaard Waalwijk. V novém ročníku si Utrecht připsal jeden bod, hosté z Waalwijku v prvních dvou kolech nebodovali, čímž se zařadili na osmnáctou příčku tabulky. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Waalwijku 2:1. Utrechtu se v posledním ligovém kole proti Venlu ne úplně dařilo, když ztratil remízou dva body. Hostující Waalwijk naopak ztratil všechny body s Ajaxem Amsterdam a byla to již druhá prohra v řadě. Z hráčů v dresu hostujícího Waalwijku se ještě nedokázal nikdo brankově prosadit. V týmu domácích se prosadil jednou brankou Sean Klaiber. Domácí Utrecht se představí poprvé před domácími fanoušky, naopak hostující Waalwijk již v této sezóně venku hrál, ale ještě nevyhrál. ‌Hostující Waalwijk má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz