Verona – Parma – 01.07.2020 21:45

Ve středu nás čeká 29. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Verona a Parma. Domácí tým Verony je aktuálně s devětařiceti body na deváté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku výš na osmé pozici, když získali devětařicet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Verony 0:1. Veroně se v posledním ligovém kole proti Sassuolu ne úplně dařilo, když ztratila remízou dva body. Hostující Parma naopak ztratila všechny body s Interem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Veronu Samuel Di Carmine s pěti góly a za Parmu Andreas Cornelius, který se trefil jedenáctkrát. Hráči Verony v této sezóně vyhráli sedm ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Parmy na venkovních hřištích vyhráli pět ze čtrnácti zápasů. Parma není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Verona má na domácím hřišti stejný brankový průměr 1,4 branky na zápas. Verona z osmadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelila žádný gól, Parma neskórovala v osmi zápasech. Defenziva hostující Parmy není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz