Zwolle – Arnheim Vitesse – 05.12.2020 21:00

V jedenáctém kole 1. nizozemské ligy se spolu v sobotu na Stadionu Ijsseldelta od 21:00 utkají Zwolle a Arnheim Vitesse. Domácí tým Zwolle je aktuálně s devíti body na jedenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o devět příček výš na druhé pozici, když získali pětadvacet bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Zwolle, skončil zápas výhrou domácího Zwolle 4:3. Zwolle v minulém ligovém kole hrálo proti Venlu a ztratilo remízou dva body, remízovým výsledkem skončila pro domácí i předchozí tři utkání. Oproti tomu klub z Arnheimu Vitesse získal s Fortunou Sittard tři body. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Zwolle je Clint Leemans, který dal dva góly, za Arnheim Vitesse se pětkrát prosadil Armando Broja. Hostující Arnheim Vitesse na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál tři zápasy, domácí Zwolle na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jeden zápas. Zwolle v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Arnheim Vitesse zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,6 zásahu. Domácí Zwolle v tomto ročníku odehrálo tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Arnheimu Vitesse neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,6 branky na zápas. Domácí se v posledních třech zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Hostujícím hráčům se v posledních zápasech daří výrazně lépe než domácím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz