Waalwijk – Sparta Rotterdam – 07.11.2020 21:00

V sobotu se odehraje 8. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se ve 21:00 spolu střetnou Sparta Rotterdam a Waalwijk. Domácí tým Waalwijku je aktuálně s pěti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky níž na sedmnácté pozici, když získali tři body. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Waalwijku, skončilo výhrou hostů ze Sparty Rotterdam 0:1. V minulém kole hostující tým ze Sparty Rotterdam ztratil všechny body s Heerenveenem. Stejně tak domácí Waalwijk prohrál s AZ Alkmaar. Nejvíc branek v dresu Waalwijku vsítil Vitalie Damascan, v barvách Sparty Rotterdam dal nejvíc branek Lennart Thy. Hostující Sparta Rotterdam na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrála žádný zápas, domácí Waalwijk na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. Sparta Rotterdam není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,3 branek na venkovní zápas, Waalwijk ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Waalwijk v tomto ročníku odehrál ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Sparty Rotterdam také odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,4 branky na zápas. Domácí Waalwijk na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz