Waalwijk – Venlo – 05.12.2020 16:30

V jedenáctém kole 1. nizozemské ligy se spolu v sobotu na Stadionu Mandemakers od 16:30 utkají Waalwijk a Venlo. V tomto utkání se střetne dvanáctý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Waalwijku a zápas ovládli hosté z Venla 1:2. V minulém kole hostující tým z Venla ztratil remízou dva body se Zwolle. Naopak domácí Waalwijk vyhrál s Twente Enschede. Nejlepším střelcem Waalwijku je Vitalie Damascan se dvěma brankami. V týmu hostů z Venla je nejlepším zakončovatelem Giorgos Giakoumakis s devíti góly. Hráči Waalwijku v této sezóně nevyhráli žádný z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Venla na venkovních hřištích vyhráli jeden z pěti zápasů. Waalwijk není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,8 góly na zápas. Naopak Venlo je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 1,8 branky na utkání. Domácí Waalwijk v tomto ročníku odehrál čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Venla odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 3 branky na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz