Waasland – Mouscron-Péruwelz – 05.12.2020 16:15

V sobotu se odehraje 15. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se v 16:15 spolu střetnou Mouscron-Péruwelz a Waasland. Domácí tým Waaslandu je aktuálně s dvanácti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na posledním místě, když získali deset bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stade Le Canonnier a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Mouscron-Péruwelz 1:0. V posledním ligovém kole hráči Waaslandu vyhráli s Charleroi, stejně tak hosté z Mouscron-Péruwelz vyhráli se Sint Truidense. Nejlepšími zakončovateli jsou za Waasland Heymans se šesti góly a za Mouscron-Péruwelz Marko Bakić, který se trefil dvakrát. Hostující Mouscron-Péruwelz na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jeden zápas, domácí Waasland na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. Mouscron-Péruwelz není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,8 branek na venkovní zápas, Waasland ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Waasland ze čtrnácti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Mouscron-Péruwelz dokonce neskórovalo v sedmi zápasech. Defenziva hostujícího Mouscron-Péruwelz není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Waaslandu se na domácím hřišti nedaří a Mouscron-Péruwelz zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz