Waregem – Anderlecht Brusel – 04.12.2020 20:45

Waregem přivítá v pátek ve 20:45 v rámci 15. kola 1. belgické ligy na Regenboogstadionu Anderlecht Brusel. Oba týmy dělí v tabulce sedm příček, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží sedmou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v Lotto Parku a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Anderlechtu Brusel 7:0. Waregemu se v posledním ligovém kole proti Gentu dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Anderlecht Brusel naopak remizoval a přišel o dva body se Standardem Lutych. Nejlepšími zakončovateli jsou za Waregem Gianni Bruno s pěti góly a za Anderlecht Brusel Lukas Nmecha, který se trefil také pětkrát. Hostující Anderlecht Brusel na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Waregem na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. Waregem v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,1 branky na zápas, Anderlecht Brusel zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,9 zásahu. Waregem ze čtrnácti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Anderlecht Brusel neskóroval ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Waregemu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Anderlechtu Brusel zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz