Leicester – Burnley – 20.09.2020 20:00

Premier League má na programu 2. kolo, ve kterém v neděli ve 20:00 hostí Leicester tým Burnley. Utká se pátý tým loňského ročníku s desátým mužstvem loňského ročníku. ‌Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Burnley 2:1. Leicesteru se v posledním ligovém kole proti West Bromwich dařilo a bral plný počet bodů. V domácím dresu se v prvním zápase dvakrát trefil Jamie Vardy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz