Manchester City – Burnley – 28.11.2020 16:00

V sobotu nás čeká 10. kolo Premier League a v něm se o body utkají Manchester City a Burnley. Domácí tým Manchesteru City je aktuálně s dvanácti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky níž na sedmnácté pozici, když získali pět bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Manchesteru City, skončil zápas výhrou domácích Manchesteru City 5:0. V minulém kole hostující tým z Burnley získal maximum bodů s Crystal Palace. Naopak domácí Manchester City prohrál s Tottenhamem. Nejlepším střelcem Manchesteru City je Phil Foden se dvěma brankami. V týmu hostů z Burnley je nejlepším zakončovatelem Chris Wood se dvěma góly. Citizens v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hosté z Burnley venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už čtyři zápasy. Burnley není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,8 branek na venkovní zápas, Manchester City ovšem mají na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,3 branky na zápas. Domácí Manchester City v tomto ročníku odehráli jen jeden zápas, ve kterém nevstřelili žádnou branku, hostující tým Burnley odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Burnley není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Manchesteru City, kteří mají v tabulce náskok 7 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz