Manchester United – Crystal Palace – 19.09.2020 18:30

Další, v pořadí již 2. kolo Premier League nabídne střetnutí mezi Manchesterem United a Crystal Palace, které se odehraje v sobotu od 18:30 na Old Traffordu. Utká se třetí tým loňského ročníku se čtrnáctým mužstvem loňského ročníku. ‌Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Manchesteru United 0:2. V posledním ligovém kole hosté z Crystal Palace vyhráli se Southamptonem. Z hráčů v dresu hostujícího Crystal Palace se v jednom předcházejícím utkání prosadil jedenkrát Wilfred Zaha.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz